Nauji robotų modeliai OTC DAIHEN FD-V8L, FD-B6L, FD-V25, FD-V8

"OTC DAIHEN" pristatė naujus robotų modelius: NV8L, NB6L, NV25 NV8. Šie robotai yra ankstesnios kartos robotų manipuliatorių NV6L, NB4L, NV6L ir NV20. Šie robotai turi geresnes technines charakteristikas, nei ankstesni modeliai.

  • Padidinta maksimali naudingoji apkrova
  • Lengviau valdomi negu ankstesnės kartos robotai.
  • Leidžia robotui kelti didesnę masę.
  • Montavimo darbai kainuoja mažiau laiko ir pastangų.
  • Galima naudoti įvairiam palietimams su jutikliais.

 

NV8L robotas manipuliatorius

Šis robotas, už ankstesnės kartos robotą (NV6L), turi stipresnę struktūrą, maksimali naudingoji apkrova padidinta 30%, iki 8 kg, todėl galima naudoti įvairiam palietimams su jutiklias. Taip pat tinkamas kitoms reikmėms. Suprojektuotas taip, kad būtų lengvesnis ir kompaktiškesnis, taip pat turi sumažintą sukimosi radijų. Kompaktiškas korpusas leidžia vengti kliųčių. Taip pat yra sudiegti nauji varikliai kurie paspartina darbo procesą.

Dėl specifinio projektavimo, ciklo laikas sumažintas 5%. Šis roboto modelis yra lengviau valdomas negu anstesnės kartos robotų.. Visi kabeliai, reikalingi sinchroniniam suvirinimui, taip pat yra sumontuoti rankoje, išvengiant galimų trugdžių.

NB6L robotas manipuliatorius

Roboto manipuliatorius NB6L turi stipresnę konstrukciją, jo maksimali naudingoji apkrova yra 6 kg, prie jo gali būti sumontuota įvairūs jutikliai. Šis robotas taip pat tinka paletavimui ir kitiems darbams. Turi ploną riešo ašį, kuri sumažina skerspjūvio plotą 16%. Taip pat įmontuoti varikliai suprojektuoti taip, kad nekliūtų prie konstrukcijos ar ruošinių.

5% yra padidintas ašinis greitis nuo praitos kartos modelio, taip sumažinant viso ciklo laikas. Šis roboto modelis pasižymi patogesniu valdymu, kadangi visi kabeliai, reikalingi sinchroniniam suvirinimui, eina per patį robotą.

otc-fd-b6l-through-arm-long-reach-arc-welding-robot-500x500

NV25 robotas manipuliatorius

NV25 yra roboto manipuliatoriaus NV20 įpėdinis. Šis robotas yra tvirtesnis, atsparus įbrėžimams ir nepralidus dulkėms, atitinkantis IP64 korpuso įvertinimą. Didesnė konstrukcija leidžia robotui kelti didesnę masę, nuo 20 kg padidinta 25 %, kas sudaro 25 kg.

Labai gerai tinkamas įvairiems paletavimo darbams atlikti. Dėl projektavimo atsižvelgiant į roboto greitį, pilnas cilko laikas sumažėja. Šio roboto modelis yra patogesnis naudojamui, kadangi integruoti signaliniai kabeliai ir oro žarnos, pritaikytos įvairioms funkcijoms.

fd-v20

 

NV8 robotas manipuliatorius

NV8 yra naujoji NV6 roboto versija. Naujosios versijos naudingoji apkrova padidėjo 1,3 karto iki 8 kg. Įvairūs jutikliai gali būti įrengti ir pritaikyti AI. Visų ašių greitis padidintas (daugiausiai 15%). Didžiausia greičio išraiška pasiekiama su trumpesniu faktiniu laiku. Jis turi 5% plonesnę ranką. Roboto svoris sumažintas 3% iki 140 kg. Roboto montavimo darbai kainuoja mažiau laiko ir pastangų.

Šio roboto visi kabeliai, išskyrus kanalo ir vienos padavimo kabelį, ir oro žarną, yra įmontuotos į rankena ar robotą, taip pat su pažangiu įrankiu. Atitinka IP54 ir yra apsaugotas nuo dulkių ir drėgmės. Idealiai tinka aukščiausios klasės suvirinimui, pvz., sinchroniniams darbams. Nugaros  zona sumažinama apie 30%. Atstumas tarp robotų gali būti sumažintas apie 20%, tai padeda sumažinti linijos ilgį.

fd-v8

Apibendrinimas

Visi nauji robotai manipuliatoriai yra atnaujintos ankstesnių modelių versijos, sumažinant jo masę, didinant naudingąją apkrovą ir ciklo greitį. Tai leidžia robotams turėti geresnius techninins duomenis, palyginus su ankstesniaisiais robotų modeliais, taip tampant geriausios kartos robotais savo kategorijose. Šie robotai yra geriausias sprendimas suvirinimo sistemoms ir suvirinimo darbams atlikti.