Robotinių sistemų diegimas gamyboje, pramonėje, produktai

UAB ATC Baltic labai svarbu surasti tinkamą spendimą Jums ir Jūsų verslui. Robotinių sistemų diegimas gamyboje atliekamas vadovaujantis aukštais kokybės ir aptarnavimo standartais. Mums labai svarbu surasti tinkamą spendimą Jums ir Jūsų verslui. Mes siūlome Jums savo patirtį ir sprendimus gamybos automatizavime, kurie garantuoja Jums sėkmę ir padeda įgyti konkurencinį pranašumą. Apie suvirinimo robotus žinome viską ir norime pasidalinti šia patirtimi bei augti kartu su Jumis. Esame pasiruošę teikti reikalingas paslaugas ne tik iki įsigyjant produktą, bet ir po įsigijimo.

Robotinės sistemos - Gamybos automatizavimas

Robotinės sistemos diegimas bei aptarnavimas
Suvirinimo procesas gali būti dar lengvesnis ir veiksmingesnis kartu su OTC Daihen suvirinimo robotais. Naujausi suvirinimo robotai turi net 7 ašis, kurios didina roboto produktyvumą ir prieinamumą. Robotinės sistemos gamyboje.
Pakavimo paletavimo spendimai gamyboje, pramonėje

Jums siūlome pažangius ir veiksmingus paletavimo, pakavimo techninius sprendimus. Mes galime pasiūlyti pakavimo robotinių sistemų diegimą. Mūsų patirtis ir šiuolaikiški japonų gamintojo OTC Daihen robotai leidžia surasti optimaliausius sprendimus Jūsų verslui bei įgyvendinti technines pakavimo, paletavimo užduotis.Pakavimo paletavimo sprendimai gamyboje.

Automatizuoti suvirinimo sprendimai
Mes Jums siūlome Promotech automatizacijos sprendimus: nešiojamus, programuojamus suvirinimo ir pjovimo traktoriukus, kurios yra skirtos suvirinti kokybiškai ilgas suvirinimo siūles.
Techninis konsultavimas ir gamybos analizė, mokymai.

Mes siūlome Jums savo patirtį ir sprendimus, kurie garantuoja Jums sėkmę ir padeda įgyti konkurencinį pranašumą. Apie suvirinimo robotus, suvirinimo įrangą, paletavimą, paletavimo robotus žinome viską ir norime pasidalinti šia patirtimi bei augti kartu su Jumis.

Suvirinimo stalai, kabinos, saugios darbo vietos
Projektuojame ir pilnai įrengiame saugias darbo vietas. Saugūs darbo sprendimai yra mūsų pagrindinis klientų tikslas. Svarbu, kad darbo vieta būtų saugi ir išvengtų bet kokių pavojų žmonių sveikatai ir įrenginių būklei. Mūsų projektuojamos ir įrengtos darbo vietos yra kokybiškos ir modernios.Suvirinimo kabinos pramonėje.
Robotų Delfoi offline programavimas.

Mes siūlome sumanesnį, tikslesnį ir lengvesni robotų prgramavimą kartu su Delfoi offline ir FD-ST (OTC Daihen) roboto mokymo programomis. Manipuliatorių „offline“ programavimas yra roboto programavimo būdas, kurį galime matyti 3D aplinkoje.

Suvirinimo aparatai, suvirinimo medžiagos
Suvirinimo darbai atliekami naudojant OTC Daihen suvirinimo robotą. Kadangi yra naudojamas suvirinimo robotas, yra užtikrinama visiškas proceso tikslumas ir pastovumas. Kartu su robotu yra naudojamas ir OTC Daihen suvirinimo šaltinis, turintis sinergetines linijas plienui, nerūdijančiam plienui, žalvariui, aliuminiui, variui, bronzai, titanui, inconeliui. Suvirinimo aparatai, suvirinimo medžiagos.
Remontas ir garantinis aptarnavimas.

ATC Baltic reikalingas paslaugas suteikia ne tik iki įsigyjant produktą, bet ir po įsigijimo. Mums yra labai svarbus klientas, todėl mūsų parduodamai produkcijai suteikiama kokybiška priežiūra.

Oro filtrai, valymas, Ventiliacijos sistemos,
Oro filtravimas, ventiliacija ir valymas turi būti kiekvienoje gamykloje. Siūlome vokiečių filtrų gamintojus „ESTA Apparatebau GmbH & Co. KG“. Paskaičiuojam reikiama oro pakeitimo greitį, bei parenkama tinkamiausią įrangą.Oro filtrai, ventiliacija sistemos gamyboje.
Metalo pjovimas, suvirinimas, apdirbimas
Pagal duotą užduotį galime parinkti tinkamus procesus, įrangą, medžiagas bei juos paruošti darbui. Pjovimas lazerio spinduliu, kuris daug tiksliau pjauna nei mechaniniai pjovimo būdai
Konvejeriai griebtai, gamybos linijos
Detalių pakėlimui ir perkėlimui yra reikalingi ir atitinkami griebtai, todėl prie įvairių sistemų ir gamybos linijų projektuojame ir parenkame atitinkamus griebtus.Projektuojame, gaminame ir statome konvejerius, pritaikome juos į esamas ir naujas gamybos linijas. Siūlome efektyvius, našius ir ekonomiškus sprendimus.
Industriniai surinkimo ir šlifavimo įrankiai
ATC Baltic kartu dirba su švedų įmone Atlas Copco, kurie teikia aukštos kokybės ir tikslumo produktus.Atlas Copco pramoniniai įrankiai: Elektriniai surinkimo įrankiai, Medžiagų apdirbimo įrankiai, Oro linijų padavimo komponentai ir priedai, Oro varikliai.

Pramoniniai Robotai, Suvirinimo aparatai, Suvirinimo medžiagos ir kiti produktai

Pramoniniai robotai, Paletavimo robotai, Suvirinimo robotai, Suvirinimo aparatai, TIG suvirinimo aparatai, MMA suvirinimo aparatai, MIG MAG suvirinimo aparatai pusautomačiai, Atlas Copco pramoniniai įrankiai, DINSE suvirinimo degikliai ir priedai, ESTA oro valymo ir filtravimo sistemos, Centrinio ištraukimo sistemos, Dulkių ištraukėjai, Suvirinimo medžiagos ir kita.