Suvirinimo stalai, suvirinimo kabinos

Suvirinimo stalai, suvirinimo kabinos - projektuojame ir pilnai įrengiame saugias darbo vietas. Saugūs darbo sprendimai yra mūsų pagrindinis klientų tikslas. Svarbu, kad darbo vieta būtų saugi ir išvengtų bet kokių pavojų žmonių sveikatai ir įrenginių būklei. Mūsų projektuojamos ir įrengtos darbo vietos yra kokybiškos ir modernios. Trys skirtingi tiekėjai patenkins kiekvieno kliento poreikį. Suvirinimo medžiagos atitinka visus keliamus standartų reikalavimus. Mes esame pasiruošę įrengti ir Jums saugias darbo vietas pagal Jūsų poreikį.

  • Apsaugą nuo suvirinimo kibirkščių ir tiškalų.
  • Suvirinimo užuolaidos ir suvirinimo juostos apaugo praeivius nuo pavojingos suvirinimo šviesos, o garsą sugeriančios sienos ir lanksčios užuolaidos sumažina triukšmą suvirinimo ir šflifavimo kabinų.
  • Saugių ir ergonomiškų darbo vietų įrengimui siūlome aukštos kokybės suvirinimo stalus, oro valymo sistemas ir volframo galandinimo mašinėles.
  • Galandinimo įranga skirta galąsti volframinius elektrodus. Elektrodo galandinimo metu yra surenkamos volframo dulkes į specialų skysčių ir dulkių sodintuvą.
  • Kokybiškai ir tiksliai pagaląstas volframinis elektrodas su įranga užtikrina sklandų ir tikslų TIG ir plazminį suvirinimą.

Suvirinimo stalai

Siūlome Jums aukštos kokybės ir išskirtinius Koyo giken kontaktinio suvirinimo stalus. Unikalus suvirinimo stalai leidžia sumažinti darbų atlikimo laiką, lengva įmontuoti į produkcijos liniją, padidina darbo našumą net iki 200 procentų ir daugiau. Koyo giken atstovai Lietuvoje.

Koyo giken kontaktinio suvirinimo stalai.

  • Taip pat ši produkcija yra draugiška aplinkai. Transportavimas su pajungimu yra nesudėtingas.
  • Ypatingai gerai tinka veržlių ir varžtų, galvanizuoto metalo suvirinimui. Kokybiški, mažos laiko bei kaštų sąnaudos atliekant suvirinimo darbus.

Suvirinimo stalai, kabinos, klasės - paskutiniai projektai

Suvirinimo klasės įrengimas

Suvirinimo klasės įrengimas. Įrengta dujinio suvirinimo klasė, pilnai įrengtos ir sukomplektuotos darbo vietos: kabinos, darbastaliai, AGA dujinio suvirinimo ir pjovimo degikliai ir reduktoriai, Zinser pjovimo įranga, rankinė plazminio pjaustymo įranga, dūmų nutraukimo rankovės, oro valymo įranga.