WB-W400 AC-MIG Suvirinimo energijos šaltinis

Welbee W400 suvirinimo aparatas idealiai tinka norint tiksliai kontroliuoti šilumos įvedimą į pagrindą, suderinant su suvirinimo vielos įėjimu.

Naujausias OTC DAIHEN gaminių asortimentas AC/MIG(kintamos srovės pusautomatinis) procesui yra naujas suvirinimo maitinimo šaltinis, Welbee W400. Jis pakeičia ankstesnį modelį DW300 +. Degant lankui, Welbee W400 gali keisti suvirinimo procesus į AC (kintamos) srovės impulsą ir DC (nuolatinės) srovės impulsą, kintamosios srovės banguojantį impulsą arba DC (nuolatinės) bangų impulsą.

  • „Synchro-MIG“ funkcija leidžia optimizuoti skirtingų plokščių storio suvirinimą.
  • Standartiniai aliuminio ir nerūdijančio plieno suvirinimo režimai
  • Tiksliai kontroliuoti šilumos įvedimą į pagrindą

WB-W400 AC-MIG privalumai

- Patobulintas plonas plokštės aliuminio suvirinimo palaikymas naudojant geresnį AC suvirinimo režimą
- „Synchro-MIG“ funkcija leidžia optimizuoti skirtingų plokščių storio suvirinimą
- Kintamosios srovės impulsų ir bangų impulsų režimai suteikia puikius suvirinimus su sumažintu suodžių kiekiu
- Standartiniai aliuminio ir nerūdijančio plieno suvirinimo režimai
- 80 kHz skaitmeninis keitiklis
- Valdykite suvirinimo srovę per degiklio jungiklį
- Kraterių užpildymo funkcija apsaugo nuo kraterių oksidacijos
- 3 fazių pirminis (460 voltų)
- 100 darbo atminties saugykla pusiau automatiniam naudojimui

wb-w400-pusautomatis

 

 

Reguliariai tikrinami aliuminio lydinių apdirbimo procesai

. Tradiciniai suvirinimo metodai dažnai nesėkmingi dėl to, kad suvirinimo proceso metu atsiranda deformacija arba nepakankamas tarpas. Pastaraisiais metais OTC impulsinis MIG kintamosios srovės suvirinimo procesas (sutrumpintas kaip AC/MIG) buvo naudojamas lankinio suvirinimo proceso kokybei pagerinti. Naudojant vadinamąją bangų impulsų funkciją, suvirinimo srovės valdymas yra tiksliai sinchronizuojamas su vielos padavimo greičiu AC/MIG suvirinimo procese, siekiant optimaliai valdyti suvirinimo vietą. Net jei cinkuoti plienai yra linkę susidaryti poras, porų skaičių galima žymiai sumažinti naudojant vadinamąją bangų impulsų funkciją. AC/MIG procesas leidžia atlikti daug mažesnį arba valdomą įterpimo gylį, esant mažai suvirinimo srovei, pastoviam suvirinimo greičiui ir netrukdomam padavimo greičiui.

Koks skirtumas nuo įprastų metodų? Srovės impulso suvirinimo metu lašas nuo vielos galo išleidžiamas sinchroniškai su impulsu, kuris pereina į suvirinimo vietą be trumpojo jungimo. Ši medžiagos perdavimo forma taip pat vadinama „vieno impulso“ arba „vieno langelio“ perėjimu.

Mažas įsiskverbimo gylis esant aukštam EN2 greičiui yra ypač naudingas plonų lakštų apdorojimui. Pavyzdžiui, 0,5 mm storio aliuminio lakštai gali būti suvirinti 100 cm/min greičiu. Deformacija paprastai sukelia vieną kokybės problemą, kai suvirinami ploni lakštai, kuris iš esmės yra užkirste kelią AC / MIG procesui. . Temperatūra ir naudojama energija mažėja didėjant EN normai. Pavyzdžiui, maksimali temperatūra 8 mm gylyje, kai EN norma yra 40%, yra 140K mažesnė nei nuolatinės srovės impulso metodas.

TC DAIHEN kintamosios srovės suvirinimo AC / MIG procesas

TC DAIHEN kintamosios srovės suvirinimo AC / MIG procesas yra kitoks: lašelis išsiskiria elektromagnetinių impulsų jėga (impulsinis efektas), kurį sukelia impulsų smailė, kuri yra EP1 fazėje. Tai vadinama „vieno ciklo, vieno lašo perėjimu“ - atskyrimas nuo vielos yra trumpojo jungimo, sinchronizuojant su kintamosios srovės dažniu ir atitinkamu perdavimu į suvirinimo vietą. Didėjant EN2 greičiui, energija teka į vielą, dėl to minėtas lašelis, kuris gali padidėti EP1, fazėje iki 2,5 karto didesnis už vielos skersmenį. Dėl to, naudojant tą patį laidų transportavimo greitį, suvirinimo srovė AC / MIG suvirinimo proceso metu yra 30-40% mažesnė už DC impulso suvirinimo proceso suvirinimo srovę.

Kadangi šį poveikį gali įtakoti EN2 keitimo greitis, galima kontroliuoti šilumą į ruošinį. Tai yra būtina sąlyga mažam įsiskverbimo gyliui. Mažesnė deformacija visais atvejais yra susijus su didėjančiu EN2 rodikliu. Sumažintos energijos sąnaudos ne tik sumažina dangtelio lydymą, bet ir neleidžia plyšio didėjimui suvirinimo proceso metu. Visais atvejais AC/MIG procesas užtikrina puikų suvirinimo siūlą, kuris jokiu būdu nėra prastesnis už suvirinimo siūlės mastelį TIG suvirinimo metu.