Techindustry 2016

UAB „ATC Baltic“ tradiciškai dalyvavo pramonės parodoje „Tech Industry 2016“ Rygoje, Latvija. Ši paroda yra didžiausia tarptautinė mechanikos inžinerijos, metalo apdirbimo, automatikos ir elektronikos paroda Baltijos šalyse.

„ATC Baltic“ parodoje demonstravo: OTC Daihen rankinio suvirinimo įrangą, OTC Daihen robotinį suvirinimą, AMF užspaudėjus, ATLAS COPCO surinkimo įrankius, ESTA filtravimo įrangą, INELCO GRINDERS volframinių elektrodų galąstuvus.

OTC Daihen rankinio suvirinimo įranga: Pristatėme MIG/MAG aparatus P500L ir P320E, TIG aparatą DA300P. P500L aparatas pasižymi savo galimybe greitai ir kokybiškai suvirinti plieną, nerūdijantį plieną ir aliuminį. Taip pat, šis aparatas turi mažo ištaškymo režimą (angl. „Low Spatter“), kurį naudojant yra žymiai sumažinamas tiškalų kiekis, kas leidžia sutaupyti laiką ir medžiagas tolimesniam ruošinio apdirbimui. P320E tai ekonomiškiausias pasirinkimas kalbant apie suvirinimo aparatus. Jis nebeturi tiek daug funkcijų, kaip P500L aparatas, užtat jis yra mažesnis ir ekonomiškesnis. TIG DA300P tai AC/DC apartas, turintis AC+DC hibridinio pulso režimą. Jį naudojant yra iš naujo suprantamos „aukštos kokybės“ ir „lengvo naudojimo“ frazės.

OTC Daihen robotinio suvirinimo įranga: Buvo pristatytos naujausios FD kartos OTC Daihen suvirinimo robotų galimybės. Buvo demonstruojamas mažo ištaškymo režimo (angl. „Low Spatter“) suvirinimo procesas su ypatingomis sinergetinio lanko charakteristikomis.

Buvo demonstruojamas detalės padėties atpažinimo jutiklis (angl. „Touch Sensor“) kartu su SCHMALZ vakuuminiu griebtu. Robotas su griebtu pasiima detalę, ją padeda ant suvirinimo stalo ir po to išmatuoja detalės padėtį, ir, jeigu reikia, pataiso savo suvirinimo programą. Tai atlikęs robotas pradeda suvirinimą. Atpažinimo jutiklio dėka galima sutaupyti daug laiko ir išteklių labai tiksliam ruošinio pozicionavimui.

ESTA: ESTA tai naujausi mūsų partneriai, kurie užsiima filtravimo, nutraukimo įranga suvirinimui bei šlifavimui.  Parodoje buvo pristatomas jų nutraukimo stalas (suvirinimui ir šlifavimui) bei filtravimo įranga DUSTOMAT 4-24. DUSTOMAT 4-24 išsiskiria savo galia ir energijos taupumu, išlaikant mobilumą. ESTA filtrai išsiskiria ir savo paprastu filtrų pakeitimu bei naudojimu. Jie, tarp filtrų gamintojų, yra vienas iš optimaliausių pasirinkimų pasaulyje.

AMF: AMF tai pirmaujantys užspaudėjų, įrankių ir spynų gamintojai Europoje. Parodoje buvo pristatomi jų rankinės prispaudimo rankenėlės, „Zero-point“ sistemos, standartiniai tvirtinimo įrankiai CNC staklėms, markiravimo įranga, vakuuminiai prispaudėjai. Dėka sukauptos ilgametės patirties AMF įrankiai pasižymi savo tvirtumu, ergonomiškumu bei įvairovę.

ATLAS COPCO: ATLAS COPCO tai įmonė turinti didelį prekių ir paslaugų spektrą pradedant oro kompresoriais, vakuumo sistemomis, oro paruošimo įranga, baigiant elektriniais ir pneumatiniais įrankiais, surinkimo, statybos ir kalnakasybos technika. Parodoje buvo demonstruojama jų surinkimo technika pasižyminti savo našumu, energijos taupumu, darbų sauga bei ergonomiškumu.

INELCO GRINDERS A/S: INELCO GRINDERS užsiima volframinių elektrodų galąstuvų gamyba. Parodoje buvo pristatoma Neutrix ir Ultima-tig galąstuvai. Neutrix, tai nešiojamas galąstuvas, pasižymintis savo mobilumu ir lengvumu, todėl yra idealu jį naudoti, ten kur yra nepastovi darbo vieta. Ultima-tig tai stacionarus galąstuvas leidžiantis labai tiksliai pagaląsti elektrodus norimu kampu ir visiškai neteršiantis gamtos.