Nauji partneriai ESTA

„ATC Baltic“ džiaugiasi galėdami pristatyti savo naujus partnerius: ESTA Apparatebau GmbH & Co. KG. ESTA, vokiečių gamintojai, tai daugiametę patirtį turinti įmonė, kuri yra viena iš didžiausių filtrų ir filtravimų sistemų gamintojų Europos šalyse. Tikime, kad  mūsų bendradarbystė truks ne vienerius metus ir kad galėsime pasirūpinti ne vienų gamintojų švaraus oro tiekimu. 

Esta_Vision

Estos produkcijoje yra mobilūs ir stacionarūs dūmų nutraukėjai, industriniai siurbliai, suvirinimo garų filtrai, alyvos garų separatoriai, nutraukimo ventiliatoriai, nutraukimo rankos ir centrinio nutraukimo sistemos. Esta supranta, kad švarus oras darbo aplinkoje nėra vien oficialus reikalavimas, bet ir apsaugo darbuotojų sveikatą, žymiai padidindamas jų produktyvumą.

Iš stacionarių Esta filtrų galima išskirti FILTOWER. FILTOWER serija yra naudojama vietiniam dūmų, dulkių ir alyvos garų ištraukimui, kai nebe užtenka savaiminio dujų nutraukimo ir nėra praktiška naudoti tiesioginį nutraukimą didelėse arba sudėtingose darbo vietose. Naudojant FILTOWER išsaugoma apie 70% šildymo išlaidų, kadangi oras yra recirkuliuojamas. FILTOWER nereikia jokių papildomų vamzdžių, taip sutaupant vietą ir išlaidas.

Filtower

Tarp nutraukimo stalų Esta siūlo AV nutraukimo stalus. AV serijos stalai yra koreguojamo aukščio ir gali būtų pridėti su įvairiais priedais. Šie nutraukimo stalai gali būti naudojami įvairiems gamybos procesams, tokiems kaip suvirinimui arba šlifavimui. Tai yra kompaktiškas sprendimas tiesioginiam garų nutraukimui darbo vietoje.

Nutraukimo stalas

Kalbant apie mobilius nutraukėjus reikia būtinai atkreipti dėmesį į DUSTOMAT filtrus. Šie dulkių nutraukėjai išsiskiria savo padidintu dūmų nutraukimu ir ekonomiškumu. Jie tinka naudoti įvairiuose apdirbimo srityse, tokiose kaip apdirbant metalą, plastiką arba medį. Ilgalaikės filtrų kasetės yra valomos, taip garantuojant ilgą darbo laiką. Dustomat mobilus nutraukėjas yra praktiškas ir kokybiškas pasirinkimas, kai reikia tinkamo dulkių nutraukimo, o darbo vieta nėra pastovi.

DUSTOMAT 4