Balttechnika 2017

„ATC Baltic“ jau 6 karta dalyvavo didžiausioje specializuotoje gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų parodoje - BALTTECHNIKA 2017. 25-ą kartą vyksianti tarptautinė Vilniuje yra pagrindinė ir vienintelė Lietuvoje paroda, skirta pramonei. Joje yra demonstruojami tokie pramoniniai sprendimai kaip robotai, elektronika, įvairios staklės, metalo apdirbimo ir suvirinimo technologijos. Parodos pagrindinė misija - pristatyti šalies inžinerinės pramonės įmones, jų pasiekimus ir potencialą, paskatinti užmegzti bendradarbiavimo ryšius tarp verslo ir mokslo institucijų bei inicijuoti glaudesnį profesinių mokyklų ir verslo bendruomenės sąryšį. 

„ATC Baltic“ kiekvienais metais dalyvauja parodoje, pradedant nuo 2012 m. Šiais metais, OTC Daihen partneris demonstravo OTC suvirinimo robotą ir OTC mažo ištaškymo ("Low Spatter") 3D suvirinimo procesą. Taip pat buvo demonstruojamas ir naujas WB-P320 suvirinimo aparatas.

Be OTC Daihen aparatų ir robotų, buvo demontruojami ir ATLAS COPCO pramoniniai įrankiai, Inelco volframiniai galąstuvai, AMF užspaudimo rankenėles.

Daugiausia dėmesio parodoje buvo skirta į gyvą pokalbį tarp „ATC Baltic“ ir parodos dalyvių.