Nauji partneriai Dinse

Naujausi „ATC Baltic“ partneriai Dinse, tai vokiečių gamintojai, užsiimantys įvairiausių suvirinimo sistemų priedų gamyba pradedant rankiniu suvirinimu, baigiant robotiniu suvirinimu. Dinse, tai aukščiausių standartų tarp funkcionalumo ir darbo kokybės etalonas. Tikslumas, darbo kokybė ir ilgaamžiškumas: tai stiprybės išskiriančios Dinse produktus nuo kitų gamintojų. Nepriklausomai nuo to ar tai yra MIG/MAG, TIG ar lazerinis suvirinimas Dinse siūlo technologiškai pažangius produktus bet kuriai panaudojimo sričiai. 

                                                                                     

Dinse pagrindiniai principai:

KOKYBĖ

Kaip ir „ATC Baltic“, Dinse siekia pasiekti nulinių klaidų strategiją. Siekiama per sistematišką mąstymą ir veiksmus pasiekti aukščiausią įmanomą kokybę.

PASIEKIMAI IR VILTYS

Sava iniciatyva Dinse siekia aptikti kūrimo galimybes ir inovacijų galimybes įvairiems produktams ir procesams, įskaitant ir jų klientų verslus.

TECHNOLOGIJA

Dinse kuria savo produkciją atsižvelgdami ir į ekonomiškumą, ir į ekologiškumą, kad būtų garantuota jų funkcija ir pagaminta pagal optimalius procesus.

SISTEMATINIAI IR TIKSLINGI PROCESAI

Jie organizuoja savo darbo procesu, kad būtų garantuotas optimaliausias produktyvumas ir naudingumas su maksimaliu lankstumu.

BENDRADARBIAVIMAS

Dinse siekia savo patirtimi ir produktu kokybe dalintis su savo tiekėjais, taip pasiekiant aukščiausią bendradarbiavimo lygį.

DARBUOTOJŲ SVARBA

Dinse darbuotojai yra nuolatos skatinami ir motyvuojami, taip užtikrindami savo produktų kokybės stabilumą.

APLINKA IR IŠTEKLIAI

Jie atlikdami gamybą atkreipia didelį dėmesį į aplinkosaugą, kad būtų kuriami kuo mažiau aplinkai kenksmingi produktai ir būtų tausojami ištekliai.