JIWS 2016 paroda

Japonijos tarptautinė suvirinimo (JIWS 2016) paroda vyko 24 kartą ir joje dalyvavo įmonės pristatančios pažangiausius produktus ir technologijas suvirinimo srityje.

Vienas didžiausių Japonijoje suvirinimo ir suvirinimo robotų gamintojų yra OTC Daihen, kurie dalyvavo JIWS 2016 parodoje ir pristatė karščiausias naujienas rinkai, kurie padarys perversmą suvirinimo srityje. Visų pirma, OTC Daihen Welbee serijos maitinimo šaltiniai yra išskirtinės technologijos. Sukurta nauja apsauga nuo dulkių tai yra atskirta struktūra, kuri neleidžia dulkėms keliautis per elektronikos komponentus ir apsaugo nuo elektronikos gedimų. Taip pat OTC Daihen vysto naujus gaminius programuojamus Welbee procesoriaus pagrindu.

JIWS 2016 parodoje buvo pristatytos OTC Daihen naujienos, kurios greitu metu bus pristatytos ir Europos rinkai. Pirmiausia du suvirinimo aparatai, vienas iš jų T500 skirtas TIG suvirinimo procesams ir kita naujiena AC/DC pusautomatis skirtas MIG/MAG suvirinimo procesams. Taip pat viena įspūdingiausių ir daugiausia dėmesio sulaukusi naujiena tai yra plazminis aparatas F300P, kuris suvirinimo laiką sumažina net 80 proc. ar net daugiau, o suvirinimas dideliu greičiu yra įmanomas net virinant ploną plokštelę.

OTC Daihen pristatė naujausią lankinio suvirinimo robotą FD-B6. Šis robotas pasižymi dideliu greičiu tai yra, kad didžiausias leistinas greitis ant kiekvienos ašies buvo padidintas net 15 procentų. Taip pat šis robotas pasižymi ilgaamžiškumu, lengvumu ( sveria vos 144 kg), bei dar didesniu galingumu tai yra keliamoji galia yra net 6 kg, tai yra 1,5 karto daugiau negu prieš tai buvusiame ankstesniame modelyje.

Visos šios naujienos greitu metu bus pristatytos ir Europos rinkai ir mes būdami oficialūs OTC Daihen atstovai Baltijos šalyse galėsime pasiūlyti įsigyti naujausius OTC Daihen įrengimus pas mus.